Aktualności

Współcześnie żadna firma, niezależnie od wielkości, nie jest w stanie funkcjonować bez korzystania z infrastruktury informatycznej, w tym zwłaszcza serwera. Urządzenie to stanowi niezbędny element każdej prawidłowo działającej sieci w przedsiębiorstwie, dlatego z roku na rok producenci prześcigają się w oferowaniu coraz to bardziej nowatorskich oraz zaawansowanych rozwiązań. Przed wyborem tego rodzaju sprzętu musimy sobie jednak odpowiedzieć na dwa zasadnicze pytania: czego konkretnie potrzebujemy i na jakie parametry powinniśmy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze?

Przestępczość w Polsce nieustannie spada, jednak nadal włamania zdarzają się na porządku dziennym, dotyczy to również domów jednorodzinnych. Obecnie istnieje wiele sposobów na zabezpieczenie się przed intruzami. Sposoby te skutecznie pomogą podnieść komfort życia i zadbać o swoje mienie. 

W pomieszczeniach, gdzie będą przebywać pracownicy, należy stworzyć odpowiednie warunki oświetlenia. Muszą one spełniać normy i nie mogą negatywnie wpływać na wzrok. Należy dokonać pomiarów ilości docierającego światła do stanowisk pracy. Do takich badań służy luksomierz. Urządzenie to przez głowicę fotometryczną odbiera natężenie światła i podaje wynik za pomocą elektronicznego miernika. W ten sposób osoba badająca warunki oświetlenia może określić parametry dla różnych miejsc w budynku. Aby pomiary natężenia oświetlenia były miarodajne, należy spełnić kilka warunków ograniczających powstawanie błędów.

Kontakt

Telefon: 509-434-503
E-Mail: biuro@smartsignal.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 16:00

Sobota
10:00 - 14:00